Listopad 2010

EMO Boy Hair <<>>

14. listopadu 2010 v 18:49 | ツ
http://coolmenshairstyles.com/images/2009/09/emo-boys-haircuts.jpg


Video - Moc smutnej příběh

14. listopadu 2010 v 18:29 | ツ
Sem zas jednou brouzdal po netu, přesnějš po youtube a narazil sem na tohle video. Zvědavost mi nedala a tak sem na něj kliknul a začal sem koukat a klidně se přiznam sem ko konci trochu brečel :-)) zkoukněte ho a napiště co na něj řikáte (na první pohled mi to video připadala trochu deprimující :D ale po zkouknutí sem změnil názor)...McMille.blog.cz Wallpaper

14. listopadu 2010 v 18:09 | ツ
Sem se včera večer nudil a tak sem stvořil takovej wallpaper myho blogu, vim že asi nic moc to je ... ale byla to spíš taková rychlovka :D.


Podpořte fejs stránky All Time Low

14. listopadu 2010 v 12:59 | ツ

Z dlouhé chvíle sem založil fan stránku na fejsu o pop punkovách All Time Low .... Tak kdokoliv je zná a nebo pozná :D ... tak se přidje budu rad a každýho novýho fanouška ;-)) .. dik

Odkaz najede bud v menu v levo a nebo zde

EMO ??? Co je to vůbec ....

13. listopadu 2010 v 17:59 | ツ

Poslední dobou je to pro mě docela dost řešený téma. Sice občas mě to moc nebaví ale třeba zrovna ted mam náladu se o tom vypsat a prodiskutovat to tady s někym. Tak když by se mě někdo zeptal co je to Emo ??? Pro mě je to životní styl a každej ho vnímá a chápe jinak. Když by ste zabádali do historie tak puvodní smysl slova Emo je to že je to hudební styl. Takže jak nazval jeden kluk z emo strazu tak vlastně každej je pozer (pro neznalé to na netu vysvětlujou jako toh co si na emo jenom hraje) , ale vlastně it si na něj hrajem skoro všichni každej jednou někoho viděl a zalíbilo se mu ten styl a začal ho vyznáva jako třeba já. Prostě jak sem řikal pro každýho je to něco jinýho. Moje osobní vysvětlení pro emo styl je že si každej muže nosit co chce podle nálady a nestydí se na veřejnosti projevovat svoje city jako na tom oblečení tak na hudbě atd. Když bych to schrnul tak pod pojmem emo je pro mě svoboda v čem koliv. Bohužel našli se a najdou se lidi kteří díky svý nevědomosti vytvořili postoj k emo jako že se všichni emaři musíme řezas a zabíjet a bez toho to prostě jinak nejde. It řezat se muže kdokoliv diskant,hoper a další kvůli tomu nemusíte bejt emo ale jako je to u všeho jednou byl někdo kdo se řezal a vyznával emo a našla se nějaká drbna který si to připsala k tomu že se řezal protože je emo a od tý doby se to takhle rozšířilo a každej kdo je línej si zjistit pravdu a pochopit tu pravou podstatu Emo stylu tak si myslí že sme prostě sebevrazi a nemáme na tohle světě co dělat. Už pomalu ani nevim co mam psát jednoduše pro každýho je emo trochu něco jinýho a v podstatě všichni někoho kopírujem a tim pádem by sme se mohli nazvat všichni pozery. Já sem si emo vybral protože sem citlivější a nestydim se za to že sme třeba zamilovanej nebo smutnej prostě se za to nestydim a nej proto ale i hudba se mi líbí a prostě všechno co k tomu patří (sice tu furt píšu o svobodě ale ke každýmu stylu něco patří .. oblečení,hudba a takový) ... Tak to by bylo asi všechno co sem chtěl napsat a už to mam konečně ze srdéčka :DD ... Prostě najdou se lidi kteří ho nemusí, kteří ho beru neutrálně a kterejm se líbí a tě mco se nelíbí tak muže bejt u pr** nevyznávaj to přece oni ale já nebo někdo jinej. 

PS.: ted mě ještě napadlo to že emouš nemusí bejt vlastně ani černovlasej a nosit oblčení jaký se nosí .. podle mě emařem musíš bejt ze vnitř :-)))

Silverstein - My Heroine

13. listopadu 2010 v 17:39 | ツ

Kusovečka .... Guitar Hero ||||

13. listopadu 2010 v 17:20 | ツ

Kusovka .... Girl Black or White

13. listopadu 2010 v 17:10 | ツ
http://fc07.deviantart.net/fs19/f/2007/287/d/2/emo_by_givethebasssomespace.jpg