Duben 2011

BVB Covers a Demo nahrávky

29. dubna 2011 v 20:16 | Jack Alies
V nejbližší době má vyjít nové album rockové skupiny Black Veil Bridges nazvané Fallen Angels... Skupina už na net dala jak obal celého alba tak i obal jejich nového singlu Set The World On Fire. Navíc na stránkách Pulse Recording naleznete demonahrávky již zméněného singlu a také písničky které je pojmenovaná jako celé album.. FA


Silverstein ♥♥♥

28. dubna 2011 v 14:31 | Jack Alies
Silverstein

Poslední album téhle kanadské pětky se mi tak zalíbilo až sem si musel najít a pustit předešlý jejich alba a poslechnout si takový hitovky jako My Herione nebo Smashed into pieces a další skvělý písničky od legendy post-hardcore který má už za sebou 10 let hraní a zkušenosti zmnoha desítek koncertů.

Silverstein - Forget Your Heart

28. dubna 2011 v 13:02 | Jack Alies
Dokonalost sama !!! Tohle se Silverstein opravdu povedlo ...


Blog má narozeniny !!! Ouu yess xD

27. dubna 2011 v 20:38 | Jack Alies
Sice už sem přetáh o jeden měsíc ale dneska jsem si všimnul že muj blog už je aktivní 1 rok a měsíc !! Docela se divim že sem to tak dlouho vydržel a doufam že to takhle vydržim ještě hodně dlouho :-)

Fotograf - amatér... Tenisky v dešti

27. dubna 2011 v 20:12 | Jack Alies
Včera lilo jak z konve a nevim proč mě napadlo dát tenisky do trávy a vyfotit je v dešti :-D ale mysli že to nakonec dopadlo docela dobře ne a fotka se povedla ?

Bandzone.cz - SHOGUN TOKUGAWA

25. dubna 2011 v 15:16 | Jack Alies
Njedřív sem se chtěl pořádně rozepsat, ale proč to protahovat? Jde o bombovou plzeňskou screamo-hardcore kapelu SHOGUN TOKUGAWA. Ve videu zpívaj písničku nazvanou I used tu hate...


Simple Plan - Can't Keep My Hands Off You ft. Rivers Cuomo

23. dubna 2011 v 14:00 | Jack Alies
Nice videoklip !! a písnička ještě lepší ....


"To se mi líbí" má narozky !!

22. dubna 2011 v 13:55 | Jack Alies


Možná se tomu těžko věří ale tohle "zaklínadlo", tlačítko To se mi líbí z Facebooku slaví první narozeniny. Ze začátku zcela nenápadný tlačítku se během roku změnilo v pomalu kult :-D a denně na něj kliknou miliony lidí a desetitisíce webmastrů si ho vloží na svoje stránky.

Dokonce i na blogu už tohle tlačítko dorazilo, ale že by se jak extrémně uchytilo si nemyslim aspon podle prohlížení růných blogů. No tak i tak Všechno nejlepší To se mi líbí :-D.....

Česká hra - Alter Ego

22. dubna 2011 v 12:56 | Jack Alies
Úvod
Nemůžu si pomoct ale k českým hrám mám uzkej vstach a at je ta hra blbá nebo dobrá stejně se pyšnej že zas jednou něco vyšlo od českého vývojáře. Jednim z těchto firem je i Future Games (Posel bohů, NI.BI.RU a další) a momentálně má ve vývoji hororovou adventůru Alter Ego.

Příběh se odehrává v Jížní Anglii okolo roku 1894, ve městě Plymouthu kde za záhadných okolností zmizí tělo sira Williama. Tato zpráva by přes svou zvláštnost nikdy nevyvolala tak bouřlivou odezvu nebýt toho, že se jednalo právě o sira Williama. Ještě v době kdy žil by vyšetřován ale policie mu nikdy nic nedokázala, vypráví se že měl na svědomý mnoho strašliých a krvavých činů. Policie si neví rady a bezradně přešlapuje na místě. Město je vydáno na milost a nemilost panice a strachu.
Do těchto událostí zcela nevědomky zasáhne mladý, bezvýznamný zlodějíček Timothy. Už jeho příchod do města je příznačný. Dostal se sem lodí jako černý pasažér a byl odveden s okovy na rukou. Timothy má však zcela jiné plány. Jeho snem je Amerika, kde chce začít nový život. Cesty osudu jsou však nevyzpytatelné a nejen Timothy pozná, jak klikaté můžou být...
části popisu jsou použity z oficiálních stránekSilverstein - The Artist Klip/Kamerou diváka

21. dubna 2011 v 11:13 | Jack Alies
Určitě už jte někteří slyšeli novou písničku The Artist od Silverstein, klip k této písničce byl natáčenej při koncertů ktrej byl v takovym dost volnym duchu, žádný podium kapela prostě zpívala mezi divákama. První video je originální videoklip a na druhém je video té samé písničky a z toho samího koncertu kde byl natáčenej tenhle klip, takže můžete porovnat vieoklip s videm nějakého návštěvníka... Možná že ve videoklipu uvidíte tu osobu co natáčela toho video :-)

Oficiální videoklip

Amatérský záznam návštěvníka