Červen 2011

NEVER SAY DIE TOUR 2011

29. června 2011 v 14:49 | Jack Alies
20. Října snad uvidim Mitche z Suicide Silence !!!!!


Make It Stop (September's Children)

24. června 2011 v 22:32 | Jack Alies
Rozhodně jedna z mála písniček, která má příběh který je na zamyšlení..


Olího nový botky Nike

24. června 2011 v 19:00 | Jack Alies
Hej ty olího nový botky jsou prostě boží .. kéž by takovýhle prodávali i tady v Čr..

He Is We - Happily Ever After

24. června 2011 v 13:44 | Jack Alies
Dneska tak hledám novinky, až jsem narazil na akustickou dvojku He Is We které nedávno vydala nový song. Videoklip je zvláštní tím, že ho stvořili samotní fanoušci této dvojice. Jinak písnička je fakt dobráá :-)


Plakát - 1. Narozeniny serveru Zing.cz

23. června 2011 v 11:30 | Jack Alies
Můj oblíbenný herní server Zing.cz oslavil včera svoje 1. narozeniny.. K této příležitosti redakce vytvořila plakát s jménama a avatarama svých aktivních uživatelů a měl jsem velkou radost když jsem se na něm našel . Mojí předívku McMillen najedete v 3 sloupci, 16té jméno!! Prostě se dokážu radovat i z maličkostí

http://www.zing.cz/gamefiles/filesystem/453/45339.jpg

For Buried Hopes - Undisputed

22. června 2011 v 20:14 | Jack Alies
Nevím co víc k tomu napsat, prostě skvělej metalcorevý nářez.Jaký byly Bring Me The Horizon ?

21. června 2011 v 16:31 | Jack Alies


Píšu s celkem zpožděním ale nevadí. Nechci to nějak moc rozepisovat nebo psát podrobný seznam všeho co se tam dělo tak to vemu hopem.

Retro All Time Low - Straight to DVD

12. června 2011 v 12:00 | Jack Alies
Jsem si tak včera zavzpomínal na All Time low, poslouchali sme jejich novou pecku I Feel Like Dancing. A vzpoměl jsem si tak na minulé léto, už nevím kde a jak jsem na ně narazil ale byl jsem do nich doslova fanatik ... Uplně nejvíc sem žral každou jejich novinky, prolejzal všemožný blogy a stránky abych zjistil něco nového o Alexovi, Jackovi a zbytku skupiny. Prostě láska na první pohled .. No a pak vydali Straight To DVD a to byl můj konec .. Nevim jak kdo ale já sem tohle dvdčko z New Yorského koncertu z Prosince 2009 si poušel třeba 5x do dne . Já sem ho znam uplně nazpamět, vědl sem co zrovna kdo udělá atd.. Prostě po tomhle live album sem byl nevim co, fanatickej blázen ? Já kdybych je někde potkal tak začnu pištět jak harichovy fanynky ... Prostě kdybych to měl schrnout měl jsem je a furt celkem mam hodně rád a vždycky mi zvednou náladu svými píničkama.Last Time vydali nový song!

9. června 2011 v 12:56 | Jack Alies


Přesně o půlnoci měl premiéru nový song pop punkové skupiny z Moravské Třebové Last Time nazvaný Sendman. Celý song si můžete poslechnout na BZ profilu skupiny

Nálada na pýču!

8. června 2011 v 22:19 | Jack Alies
Já už fakt nevim, je to uplně retardovaný, jako všechno. Celý týden super nálada hezky a jeden den je nic moc počasí a hned už na mě leze depka a všechno dobrý je v prd** :-( Celej den bych nejradši proseděl někde sám se sluchátkama v uších a srát na všechny a na všechno... Dokáže mě nas**t každá kravina, každýho je mi líto ale nadruhou stranu bych některý lidi poslal tak někam... Prostě divnej den ale tyhle divný dny mam poslední dobou dost často, občas dělam že se mam super a že mi nic nechybí ale doopravdy je to úplně opačně :-( Ani osoba kterou mam moc rad a záleží mi na ní víc než na sobě mi dneska asi nezlepší náladu... tak doufam že se zítra probudim a už zas všechno bude v pořádku zas se budu mít tak nějak přijatelně.